• Thumb 5b1a449fc90af80b8618d4cef8e01d11
  • Thumb 1c67e80296fb3a2c66c684e9d27dccd3

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Реконструкція Бульвара Шевченка на ділянці від вул.Перемоги до кінцевої зупинки громадського транспорту «Набережна» та її прилеглої територіі.

ПІБ ініціатора: Місюра Олександр Миколайович
Статус: На розгляді
Петиція №4430
Дата початку збору підписів: 26.11.2018 12:37

Суть електронної петиції

1. Заміна старих підземних комунікацій (якщо вони є);
2. Прокладення плитки;
3. Демонтаж старих дерев, які потребують заміни. Встановлення нових зелених насаджень, у тому числі і газону (Газон як на початку Бульвару Шевченка біля проспекту);
4. Встановлення урн, ліхтарів, лавок;
5. Заміна тротуарного асфальту на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський», зі сторони школи ЗОШ №20;
6. Встановлення сучасної зупинки для очікування громадського транспорту на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський»;
7. Заміна дорожніх знаків та встановлення лежачих поліцейських перед пішохідними переходами на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський», біля школи ЗОШ№20;
8. Встановлення табличок з найближчими визначними пам'ятками і вулицями;

Обґрунтування:
1. Заміна старих підземних комунікацій - кожного року комунальні служби розривають землю та знищують без того поганий асфальт на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський» (На самій пішоходній частині Бульвару Шевченка). Це виглядає так, що комунальні служби просто латають одні й тіж самі труби по декілька разів. Прошу взяти до уваги цей пункт про заміну комунікацій, щоб після реконструкції не довелося знов руйнувати новий бульвар.

2. Прокладання плитки - зараз на цій ділянці просто місцями є асфальт, увесь потрісканий та страшний.

3. Демонтаж старих дерев, які потребують заміни. Встановлення нових зелених насаджень, у тому числі і газону (Газон як на початку Бульвару Шевченка біля проспекту) - з-за комунальних служб, котрі кожного року переривають зелену зону на Бульварі Шевченко, на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський» усі дерева були пошкоджені, бо ремонтні роботи проходили саме біля дерев, а тому корені насаджень пошкоджені, потребують знесення та заміни. На ділянці Булвьару Шевченка що знаходиться у районі зупинки громадського транспорту «Набережна» дуже мало зелених насаджень зі сторони відїзду транспорту на проспект, знищений газон.

4. «Встановлення урн, ліхтарів, лавок» - Встановлення таких саме лавок як на
відреконструйованому проспекті Маяковського. Вони як показує час, є антивандальними. Встанволення ліхтарів - вони там просто повинні бути!

5. «Заміна тротуарного асфальту на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський», зі сторони школи ЗОШ №20» - тополі які знаходяться вздовж пішоходної зони біля зупинки «Бульвар Гвардійський» потрібно прибрати та замінити тротуарний асфальт. Корені цих дерев підняли увесь асфальт що знаходиться на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський», він заважає руху місцянам та є травмонебезпечним, а в ожиледицю взагалі, неможліво пройти.

6. «Встановлення сучасної зупинки для очікування громадського транспорту «Бульвар Гвардійський» - там взагалі нічого окрім знака зупинки громадського транспорту немає.

7. «Заміна дорожніх знаків та встановлення лежачих поліцейських перед пішохідними переходами на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський», біля школи ЗОШ№20» - багато ДТП з-за перевищення швидкості у яких страждають як звичайні пішоходи, так і діти що вчаться у школі. Втановлення додаткових, заміна старих дорожніх знаків, аби підвищити безпеку місцян.

8. «Встановлення табличок з найближчими визначними пам'ятками і вулицями» - це повинно бути щоб покращити умови для туристів.

Аргумент : Це центральний Бульвар міста, він не може бути у такому жахливому вигляді. Бо саме по цій вулиці приїжджають туристи та гості міста. В нас стали проходити різноманітні спортивні змагання на европейському рівні, до нас часто приїжджають різні артисти, які саме біля цього бульвару проїжджають, щоб заселитися у готель, що знаходиться поряд. А з реконструйованим бульваром, вони всі будуть не просто проїжджати біля нього, а й гуляти та фотографуватись. Велика кількість свят проходить у Вознесенівському районі, літом усі приїжджають на центральний пляж міста та на нову красиву набережну, саме Бульвар Шевченко приймає усіх місцян й гостей міста, нажаль у такому похмурому вигляді. Тому реконструкція необхідна.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію