Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Призупинення дії Методики №315 (розподіл між споживачами обсягів спожитих послуг)

  ПІБ ініціатора: Поляков Володимир Георгійович
  Статус: З відповіддю
  Петиція №7637
  Дата початку збору підписів: 24.01.2022 09:40

  Суть електронної петиції

  ЗОСПП(Р) "ПОТЕНЦІАЛ" разом з Робочою Радою по МТМ звертається до громадян міста з проханням підтримати петицію про призупинення дії положень «Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 22.11.2018р. №315 (далі Методика №315) в частині теплопостачання, які суперечать основним заходам державної політики у сфері забеспечення енергетичної ефективності, встановлених ст.5 ЗУ «Про енергетичну ефективність» від 21.10.2021р., порушують ЗУ «Про захист прав споживачів» та ЗУ «Про житлово-комунальні послуги».
  Методика №315, завдяки застосуванню нарахувань за кв.м. приміщень, а не за фактичне споживання теплової енергії та різного підходу до тарифоутворення для власників жилих і нежилих приміщень, порушує порядок справедливого та прозорого розподілу і оплати спожитих обсягів між різними категоріями споживачів, що знаходяться в одній будівлі/будинку.
  Звернутися до Мііністерства розвитку громад та терріторій України з вимогою призупинити дію положень «Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» (Методики №315) в частині постачання теплової енергії та розробку і затвердження нової редакції Методики.

  Відповідь на електронну петицію:

  Шановний пане Володимире!

  За результатами розгляду вашої електронної петиції № 7637 "Призупинення методики №315 (розподіл між споживачами обсягів спожитих послуг)", повідомляємо, що на засіданні чотирнадцятої сесії Запорізької міської ради, яка відбулась 27.07.2022, було прийняте рішення про її непідтримку.

  У разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно чинного законодавства України.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію