• Thumb a72182f40c36a632156e55e430649644

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

принципово змінити громадський транспорт у Запоріжжі

ПІБ ініціатора: Сірченко Дмитро Петрович
Статус: На розгляді
Петиція №94
Дата початку збору підписів: 17.01.2017 09:36

Суть електронної петиції

Запоріжжя порівняно старе місто і не всі вулиці можливо адаптувати під пересування громадського транспорту, тому пропоную побудувати підвісний монорельсовий транспорт. Таким видом транспорту користується Японія, Китай, Германія. Переваги цього виду транспорту:
1. екологічно чистий (не забруднює повітря викидами, так як працює на електротязі);
2. дешевше в будівництві ніж наземний, або підземний рельсовий транспорт;
3. можливо побудувати на будь-якому рельєфі та між існуючими будівлями (не потрібно виділяти окремі шляхи);
4. розвантаже міські дороги (пересувається над транспортними шляхами, одноповерховими будівлями, річками, парками. можливо міняти висоту рельсу, та пропускати вагони по тонелях, та крізь будівлі через спеціально зроблений отвір);
5. можливість з'єднання обох берегів Дніпра (шляхом під'єднання секцій монорельсу до існуючих мостів);
6. можливість видобутку екологічно чистої енергії, для освітленні станцій (зупинок) та навколишніх вулиць (за рахунок встановлення на поверхню секцій монорельсу сонячних батарей та на сам рельс "пьєзогенераторів")
Наше місто потерпає від смогу заводів та від перевантаження транспортом. Міський електротранспорт скорочується, наглі маршрутники гублять людейта в край погано відносяться до санітарних норм в громадському транспорті.
Підвісний монорельс є великим проривом у рівні життя міста. Це створення прибуткового підприємства, забезпечення робочими місцями населення, поліпщення транспортного стану міста, залучення туристів (ніде на пост рядянському просторі немає такого виду транспорту).

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію