Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Пряме транспортне сполучення «Бородинський - о.Хортиця - пр. Перемоги - Запоріжжя 1»

  ПІБ ініціатора: Міхєєва Леся Валеріївна
  Статус: Підтверджена
  Петиція №6174
  Дата початку збору підписів: 25.08.2020 13:20

  Суть електронної петиції

  Найголовніше завдання – зв'язати о. Хортиця з Бородинськийм районом міста.
  Бородинсьий район знаходиться в такому розташуванні міста, що не має прямого транспортного сполучення з островом Хортиця.
  На острові знаходяться не лише розважальні комплекси, але й школа, вищий навчальний заклад, до якого добираються студенти зі всього міста. Заклад цей особливий тим, що має унікальний для України реабілітаційний центр для дітей з різними фізичними відхиленнями. Кожного дня деяким з таких дітей доводиться долати шлях до навчального закладу з пересадкою у два види транспорту.
  З Бородинського району на пр. Перемоги веде лише один маршрут автобусу (63), який ходить не часто, що також незручно для мешканців району.
  Крім того, через все місто на о. Хортиця веде лише два маршрути автобусів, які поєднують вокзали із островом (№92, 55) та ведуть на Хортицький район. Існує і троллейбус (1), що «зачипає» лише невелику площу правого берега міста. Таким чином, Бородинський район на сьогодні не має прямого транспортного сполучення з островом.
  Просимо створити пряме транспортне сполучення «Бородинський - о.Хортиця - пр. Перемоги - Запоріжжя 1», через автобусну станцію.

  Авторизуватися, щоб підписати

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію