• Thumb 140f437ce6140e1d30ead9a14bda58d6

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Проти встановлення пам'ятника Джону Леннону в Запоріжжі

ПІБ ініціатора: Мінченко Іван Андрійович
Статус: З відповіддю
Петиція №91
Дата початку збору підписів: 17.01.2017 09:34

Суть електронної петиції

Ми громадяни України, мешканці Запоріжжя реалізуємо своє Конституційне право, зокрема статтю 40 Конституції України «Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк», звертаємось в цій петиції до органів місцевого самоврядування, щодо недопущення встановлення пам'ятнику Джона Леннона в Запоріжжі.

На нашу думку такий пам'ятник стане ще одним символом жахливої екологічної ситуації в місті, бо візуально ми оцінюємо по цьому монументу, що Леннон прожив в Запоріжжі період індустріалізації і так звані "п'ятирічки в СРСР, а також будівництво Дніпрогесу. В підсумку його тіло стало схожим на безперервне розливання сталі. Такий пам'ятник Джона Леннона, на наше переконання, дискредитує його творчість.

Відповідно до Конституції України, а саме Статті 11. «Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України». Такий пам'ятник сприяє лише породження запорожцями не сприйняття творчості і величезного вкладу в світову історію Джоном Ленноном.

Виходячи із вищевказаного просимо Вас:
Не допустити встановлення такого пам'ятника Джона Леннона в Запоріжжі.

Відповідь на електронну петицію:

Шановний Іване Андрійовичу!

 

Стосовно електронної петиції проти встановлення пам’ятника Джону Леннону у м.Запоріжжі повідомляю.

Відповідно до Регламенту Запорізької міської ради, затвердженого рішенням від 25.08.2016 №64 та Положення про електронні петиції, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 101 на засіданні міської ради 26.04.2017 було розглянуто проект рішення «Про підтримку електронної петиції проти встановлення пам’ятника Джону Леннону у м.Запоріжжі».

За підтримку проекту рішення «Про підтримку електронної петиції проти встановлення пам’ятника Джону Леннону у м.Запоріжжі» проголосувала більшість депутатів.

В разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з діючим законодавством.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію