• Thumb 32ae788aa465ddc749c87295a34f9b19

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Продовження реконструкції парку Трудової Слави

ПІБ ініціатора: Андрющенко Кирило Ігорович
Статус: На розгляді
Петиція №104
Дата початку збору підписів: 18.01.2017 10:00

Суть електронної петиції

Парк Трудової Слави - це парк в самому центрі міста, що починається з головної вулиці Запоріжжя - Проспектом Соборним та закінчується однією з головних - вулицею Перемоги, користується великою популярністю серед дітей, їх батьків та молоді, як в зимову, так і в літню пору року. Ще з часів попередньої влади, був розроблений план реконструкції парку, але з самою реконструкцією вийшло не так все гарно, як з планом.
Протягом останніх років його по частинам таки більш-менш оновили, нехай і не зовсім все збігається з планом, але і на цьому добре. Але оновлення торкнулося всього половини парку, на решті його частини не те, що обіцяного немає, там навіть світла немає в темний час доби.
Даною петицією вимагаємо продовжити укладання тротуарної плитки аж до вулиці Перемоги, встановити вуличні ліхтарі, лавочки та сміттєві урни. В рамках міста, гігантських капіталовкладень на розв'язання петиції не потрібно, але хоча б така реконструкція зробить парк більш комфортним для відпочинку запорожців та збільшить їх кількість.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію