Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Про забезпечення Дніпровського району (Осипенківський мкрн.) автобусами великої місткості

  ПІБ ініціатора: Соколов Олександр Олександрович
  Статус: На розгляді
  Петиція №253
  Дата початку збору підписів: 02.02.2017 15:07

  Суть електронної петиції

  Шановний Володимире Вікторовичу!
  На сьогоднішній день перевезення громадським транспортом мешканців Дніпровського району, а саме Осипенківського мкрн, перебуває у жахливому стані та потребує втручання міської влади. Маршрути, які функціонують в цих районах, обслуговуються мікроавтобусами Mercedes Sprinter и Volkswagen LT, які не можуть забезпечити потреби мешканців, а перевезення здійснюється з грубими порушення технічних регламентів цього транспорту та створює загрозу життю і здоров"ю пасажирів. Не зважаючи на наявну кількість маршрутів (№ 77, 61 ,76,75,67), в період "години пік" скористатися цим транспортом дуже важко, оскільки маршрутки їдуть переповнені, стоячі місця займають увесь салон до самих вхідних дверей, люди вимушені, щоб хочь якось уїхати, ставати біля входу, зігнувшись та облокотившись на двері. Такий метод перевезення створює серйозну загрозу безпеці пасажирів та порушує усі Технічні вимоги до експлуатації такого виду транспорту.
  Звертаю увагу на те, що на ділянці цих маршрутів від зупинки Каховска до Осипенківського мкрн. знаходяться такі об"єкти як: 9 міська лікарня, 2 ринки: Правобережний та Осипенківський, велике підприємство "Запоріжтрансформатор". Також ці райони є досить густонаселенними (спальними).
  Наявний електротранспорт (тролейбусні маршрути № 8,11) практично не допомагає у перевезенні, оскільки за останні роки їх кількість значно скоротилась, а реальний інтервал руху іноді складає більше години (навіть в "години пік"). Така ситуація створює значні проблеми і у перевезенні і пільгової категорії населення. Усі нові тролейбуси експлуатуються лише на маршруті № 3.
  Приклад створення муніципального маршруту № 18 з автобусами великої місткості, який обслуговує ділянку від Бородинського мкрн. до Південного мкрн., засвідчив доцільність та економічну обгрунтованість таких перевезень.
  Вважаю також зухвало цинічним аргументи противників ліквідації маршруток у місті, які ставлять у пріоритет швидкість таких мікроавтобусів перед безпекою перевезення пасажирів таким транспортом. Статистика ДТП з маршрутками (майже кожен день) яскраво про це свідчить.

  У зв"язку з цим пропоную ввести у 2017 році хоча б одного маршруту з автобусами великої місткості, який би з"єднував Осипенківський мкрн. та центр міста з інтервалом руху до 20 хвилин. Тим більше, що такий маршрут (по ходу руху) буде забезпечувати і перевезення пасажирів по пр. Соборному.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію