Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Про введення програми Безпечне місто в учбових закладах

  ПІБ ініціатора: Старченко Анастасія Павлівна
  Статус: На розгляді
  Петиція №5215
  Дата початку збору підписів: 18.09.2019 16:15

  Суть електронної петиції

  За останні роки значно зросла кількість заяв, щодо зниклих дітей. Лише за 2018 рік було зафіксовано 11305 звернень, а з початку 2019 року вже 4250 заяв в поліцію щодо зниклих дітей. Це всеукраїнські дані, і вони жахливі….Жахливо те, що є діти яких так і не знайшли, а також ті, яким було завдано фізичної та моральної шкоди….Це страшний сон для кожного з батьків! Як зазначається працівниками управління ювенальної превенції НП МВС України, після зникнення дитини найважливішими є перші три години, далі шанси знайти дитину зменшуються до 50%...
  Починаючи з самого найжахливішого, також прошу звернути увагу на не менш важливу проблематику – це розповсюдження наркотичних засобів серед учнів, а також вживання алкогольних напоїв на територіях учбових закладів. Що в свою чергу приводить до низки правопорушень, починаючи від адміністративних, до тяжких кримінальних.
  Відповідно до ст. 3 Конституції України, людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
  У відповідності до ст. ст. 4,5 Закону України "Про охорону дитинства" , система заходів щодо охорони дитинства в Україні включає забезпечення належних умов для гарантування безпеки, охорони здоров’я, навчання, виховання, фізичного, психічного, соціального, духовного та інтелектуального розвитку дітей. Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції, визначеної законом, забезпечують проведення державної політики у сфері охорони дитинства, розроблення і здійснення галузевих та регіональних програм поліпшення становища дітей.
  Аналізуючи вищевикладене, прошу розглянути на сесії міської ради, проект, щодо введення програми муніципальної системи відеоспостереження "Безпечне місто" в дитячих садочках та школах.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію