• Thumb b34e747488792ef77b8aba1dbad7c270
  • Thumb 4a758e0fb6751fc077581c1d286d90d7

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Про своєчасне реагування на звернення городян про місця росту амброзії.

ПІБ ініціатора: Ралик Микола Омелянович
Статус: На розгляді
Петиція №4912
Дата початку збору підписів: 02.07.2019 11:55

Суть електронної петиції

В Запоріжжі працює телефонна "гаряча лінія" по боротьбі з карантинними рослинами. Але городяни в соціальних мережах скаржаться, що часто їх звернення ігноруються і амброзія, про ріст котрої вони повідомляють не знищується.
Для упорядкування звернень громадян щодо винищення карантинних рослин та строків реалізації таких процедур пропонуємо внести доповнення до першого пункту додатку до «Програми боротьби з карантинними рослинами міста Запоріжжя на 2016-2025 роки».
В розділ 1. "Забезпечення виконання та проведення заходів проти карантинних рослин підприємствами, установами, організаціями та закладами незалежно від форми власності" добавити заходи:
"Забезпечити ліквідацію карантинних рослин по зверненням на телефон "гарячої лінії" впродовж 7 робочих днів з моменту звернення. В разі порушення цього терміну, скласти протокол про порушення правил благоустрою на винну особу, а у випадку, коли ігнорування вимог про знищення карантинних рослин повторне, або неможливо скласти протокол, в двотижневий термін передати позов до суду для забезпечення доступу на територію і примусового знищення карантинних рослин силами найнятих підприємств за кошти бюджету міста з наступним відшкодуванням витрат винною особою."
Терміни виконання: "Щороку, червень - жовтень" .
Відповідальні виконавці: "Районні адміністрації міської ради по районах"

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію