• Thumb 520f664e7b0f9987d485d0d8aee12c98
  • Thumb 2e2a650f1092ee53e4ff649e25579d8d

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Про створення програми для закупівлі дронів подвійного призначення

ПІБ ініціатора: Мінченко Іван Андрійович
Статус: На розгляді
Петиція №8416
Дата початку збору підписів: 19.07.2023 16:02

Суть електронної петиції

Ми, що нижче підписалися мешканці Запоріжжя переконані, що пріоритетом для прифронтового міста є всебічна підтримка Силам безпеки і оборони держави на всіх рівнях місцевого самоврядування. Вважаємо необґрунтованим під час широкомасштабної війни витрачати кошти місцевого бюджету на інфраструктурні об'єкти, ремонти тротуарів, доріг та створення нових комунальних підприємств.

Інтенсивність бойових дій на лінії зіткнення висока, тому сили і засоби, які використовуються Силами оборони держави поповнюються, в тому числі за допомогою благодійних фондів, організацій та простих громадян. Підтримка місцевої влади вкрай необхідна.

Враховуючи викладене, вважаємо за доцільне негайно створити міську цільову програму для закупівлі дронів подвійного призначення для Сил безпеки і оборони держави. У рамках цієї програми передбачити закупівлю FPV-дронів, інших дронів подвійного призначення та їх складові.

Наголошуємо, що дрони подвійного призначення продемонстрували свою ефективність. Вони стали незамінними допоміжними засобами здатними проводити розвідку, коригувати вогонь артилерії, наносити вогневе ураження та знищувати живу силу ворога. Запоріжжя має взяти приклад з Дніпра і інших міст України, які витрачають свої бюджети на допомогу армії.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію