Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Про ОСББ

  ПІБ ініціатора: Зенькович Євгенія Георгіївна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №3832
  Дата початку збору підписів: 22.02.2018 17:07

  Суть електронної петиції

  Розвиток руху по створенню ОСББ в нашому місті виявив нагальну потребу проведення капітальних ремонтів у будинках прийнятих в управління співвласниками .Вболіваючи за своє житло,співвласники прикладають багато зусиль для усунення аварійного стану мереж,приведення до нормативів обладнання,захисту будівель від підтоплення та протікання покрівель.
  У затвердженому кошторисі бюджету міста суми на фінансування по проведенню капітальних ремонтів передбачені на рівні 2017р., і не враховують,що за попередній,2017р.,кількість будинків ОСББ зросла більш,ніж в 4 рази.
  На початок 2018р.,створено майже 900 ОСББ( А це 25% усього житлового фонду міста).Це пояснюється бажанням мешканців міста жити у цивільних будинках,у цивільному місті.
  Пропоную,передивитися статтю бюджета по фінансуванню капітальних ремонтів для будинків ОСББ і збільшити кошторис на рівень,котрий закладався в 2017р.,й було освоєно,для будинків,які обслуговувало КП "Наше місто",тобто до 350 млн.грн.
  Це дасть можливість привести до ладу майже 300 будинків ОСББ,буде яскравим доказом виконання ЗУ №417,та ЗУ "Про ОСББ", на підтримку руху створення ОСББ,та приведення занедбаного житлового фонду міста до ладу .

  Відповідь на електронну петицію:

  Про розгляд електронної петиції

  Шановна Євгеніє Георгіївно!

  Виконавчий комітет Запорізької міської ради повідомляє, що на черговій сесії міської ради, яка відбулася 27 червня 2018 року, проект рішення міської ради щодо підтримки петиції з питання передбачення у бюджеті міста на 2018 рік додаткових коштів у розмірі 350,0 млн.грн. для проведення капітальних ремонтів будинків ОСББ депутатами Запорізької міської ради не прийнятий.

  У разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством

   

  З повагою,

  міський голова              В.В. Буряк

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію