• Thumb 4101f62a0dbe6242c4340d538f33e9d7
  • Thumb f87dfd71d37ed51f2571133c69c04449

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Про непідтримання проєкту рішення Запорізької міської ради "Про реорганізацію юридичної особи - комунального некомерційного підприємства "Міська дитяча лікарня №1" ЗМР шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства "Міська дитяча лікарня №5" ЗМР"

ПІБ ініціатора: Мусенко Євгенія Федорівна
Статус: З відповіддю
Петиція №7975
Дата початку збору підписів: 08.09.2022 15:20

Суть електронної петиції

Метою даної петиції є звернення мешканців Комунарського, Шевченківського, Олександрівського та Вознесенівського районів з проханням зупинити реорганізацію "Міської дитячої лікарні №1" ЗМР шляхом юридичного приєднання до "Міської дитячої лікарні №5" ЗМР.
Сьогодні наші діти, через пекло війни, не мають дитинства, але тепер, вони позбавлені можливості задовільнити природну потребу – отримати якісну, професійну, та що дуже важливо, швидку медичну допомогу.
Мешканці Комунарського, Шевченківського, Олександрівського та Вознесенівського районів категорично проти припинення можливості госпіталізації дітей та цілодобового надання медичної допомоги у "Міській дитячій лікарні №1" тому, що:
1. Кожного дня до нашого міста переїжджають сім’ї з дітьми з окупованих територій, а зважаючи на можливість оголошення обов’язкової евакуації з частин Донецької, Херсонської та Запорізької областей таких сімей буде ставати дедалі більше, що додатково збільшить навантаження на дитячу медичну систему міста.
2. Невизначеність питання опалення у краіні в цілому, висока ймовірність недостатнього рівня опалення у будинках міста, також не сприяє укріпленню здоров’я наших дітей у період холодів, що наближається.
3. Категорично проти витрачати безцінний час на перевезення хворих діточок в найвіддаленішу частину міста (з високою ймовірністю у період комендантської години), не маючи твердої впевненості, що дитина буде повноцінно госпіталізована до "Міської дитячої лікарні № 5", у зв’язку з можливою нестачею вільних місць.
4. Після закінчення бойових дій, та повернення дітлахів до рідного міста, мирного життя і активної взаємодії, в осінньо-зимовий період (як і було завжди) рівень потреби в госпіталізації діток с тяжким перебігом ГРВІ буде не нижче, ніж він був до війни та ковідних карантинів, коли не було майже ні одного вільного ліжка у "Міській дитячій лікарні № 1", одночасно з заповненістю "Міської дитячої лікарні № 5".
5. Крім того, всі батьки Комунарського, Шевченківського, Олександрівського та Вознесенівського районів добре знають "Міську дитячу лікарню № 1", високий професіоналізм її лікарів, кваліфіковані та лагідні руки середнього та молодшого персоналу. Ця лікарня укомплектована сучасним обладнанням, в ній є всі умови для лікування і одужання наших дітей. В цій лікарні лікувалися ми, навіть наші батьки, ми віримо, що в подальшому будуть лікуватися і наші діти.
У зв’язку з тим, що офіційної інформації про розширення кількості відділень, або збільшення кількості ліжок у "Міській дитячі лікарні №5" до засобів масової інформації не надходило, також, як і не був наданий розрахунок пропускної спроможності "Міської дитячої лікарні №5" у співвідношенні з прогнозованою кількістю хворих (що можуть потребувати госпіталізації у період пікового рівня захворюваності), у осінньо-зимовий період існує висока ймовірність виникнення ситуації гострої нестачі вільних місць для госпіталізації.

Відповідь на електронну петицію:

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію