• Thumb a654bbf04ba4d80d194b69230b5721c3
  • Thumb 9fd91b5937d81d8a985e21e3aef26b6d

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Про недовіру Катерині Сімоновій

ПІБ ініціатора: Мінченко Іван Андрійович
Статус: З відповіддю
Петиція №8321
Дата початку збору підписів: 19.05.2023 10:41

Суть електронної петиції

Ми, що нижче підписалися мешканці Запоріжжя висловлюємо недовіру до директора департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сімоновій Катерині Олександрівні. Вважаємо, що дана посадова особа місцевого самоврядування своїми висловами фактично дискредитує принципи демократії, верховенства права та нівелює думку громади, коли вказує що громада не має право давати рекомендації, їй як публічній особі, яка виконує службові повноваження на користь цієї громади.

На нашу думку, така поведінка не може мати місце в українській державі, яка бореться за існування гласності, демократії та європейських цінностей, де голос громади є вирішальним в публічно-правових відносинах.

Вважаємо такі вислови і дії публічної особи місцевого самоврядування прямим порушенням ст. 6 європейського кодексу поведінки для всіх осіб, які залучені до місцевого та регіонального врядування. Вимоги даного кодексу знаходяться в дорожній карті вступу до ЄС, тобто є обов'язковими до виконання державою, яка претендує на членство в Європейській сім'ї народів.

Враховуючи вищезазначене стверджуємо, що дана особа не викликає довіру в територіальній громади міста Запоріжжя, тому у зв'язку з цим вимагаємо звільнити Катерину Сіминову з займаної посади.

Відповідь на електронну петицію:

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію