• Thumb d7bfee9f3dc676374fc08494b8a40ceb
  • Thumb a500f7cd11961873c20b21dd0ab2db6b

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

про безкоштовне харчування в запорізьких школах

ПІБ ініціатора: Перемиловська Катерина Валеріївна
Статус: З відповіддю
Петиція №4478
Дата початку збору підписів: 13.12.2018 17:45

Суть електронної петиції

Шановний Володимир Володимирович!
Батьки учнів молодших класів звертаються до Вас з проханням розглянути можливість відміни рішення Запорізького ісполкому щодо припинення безкоштовного харчування у школах для учнів 1-4 класів та надати школярам повноцінний сніданок за рахунок міського бюджету.
Ми просимо Вас звернути увагу на вищезазначене питання тому, що повноцінне харчування це вклад в розвиток і здоровя наших дітей.

Відповідь на електронну петицію:

Про розгляд електронної петиції

 

Шановна Катерино Валеріївно!

 

На Вашу петицію № 4478 щодо розгляду можливості відміни рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради про припинення безкоштовного харчування у школах міста для учнів 1-4 класів та надання школярам повноцінного сніданку за рахунок коштів місцевого бюджету департамент освіти і науки Запорізької міської ради повідомляє наступне.

Відповідно до рішення Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 101 «Про затвердження Положення про електронні петиції» департаментом освіти і науки Запорізької міської ради було підготовлено проект рішення Запорізької міської ради «Про підтримання електронної петиції щодо забезпечення учнів 1-4 класів безоплатним харчуванням у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя» для внесення його на розгляд Запорізької міської ради першочергово на найближчому пленарному засіданні ради у порядку, визначеному Регламентом Запорізької міської ради.

Проект рішення Запорізької міської ради «Про підтримання електронної петиції щодо забезпечення учнів 1-4 класів безоплатним харчуванням у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя» було розглянуто на пленарному засіданні Запорізької міської ради 30.01.2019.

За результатами голосування депутатами Запорізької міської ради рішення Запорізької міської ради «Про підтримання електронної петиції щодо забезпечення учнів 1-4 класів безоплатним харчуванням у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя» не підтримано.

В разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.

 

Директор департаменту                                                                                                        Ю.В. Погребняк

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію