• Thumb c8094620c74205f09a0d045a198f9bc3
  • Thumb d587d032cd3ec65ca0c4e43cea50d89b

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

ПОВЕРНУТИ, (та) або РЕКОНСТРУЮВАТИ пам'ятки з перекладом на українську мову у парку Алеї слави.

ПІБ ініціатора: Голосков Никита Олегович
Статус: На розгляді
Петиція №8292
Дата початку збору підписів: 24.04.2023 10:54

Суть електронної петиції

Нещодавно побачив таку дивну картину у парку Алеї слави. Без попередження всі пам'ятки були здерті самим губим способом . Тепер алея просто перетворилася на занедбаний парк. Багато містян було обурено цим, тому що більшість людей , які були зображені на пам'ятках, це уродженці Запоріжжя. Це люди, які ціною власного життя захищали наше місто від німецьких нацистів. Це наші діти, прадіди, і саме зараз їх потомки боряться з рашистськими гадами, захищають своє місто так, як це робили їх пращури. Навіть наш президент Володимир Олександрович Зеленський неодноразово згадував про свого діда, який пройшов другу світову війну, воювавши на боці радянського союзу, і помер у НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ.

Тому я вважаю, що ті запоріжці, які у 1943 році звільнили наше місто від німецької окупації заслуговують на те , щоб їх і далі згадували, як згадують героїв героїв УПА, які боролися проти двох режимів диктатури, героїв Крут, і інших значимих для нашої країни людей і суспільств. Якщо людина воювала на боці совєтов, це не означає що вона зрадник, вона перш за все боролась за своє місто, померла за своє місто, за своїх рідних, а не за "ідєалогію русква міра" чи "дєдушку лєніна".
Вони герої, які загинули , щоб ми зараз мали змогу жити у вільній країні.

Тому я пропоную ПОВЕРНУТИ, (та) або РЕКОНСТРУЮВАТИ пам'ятки з перекладом на українську мову у парку Алеї слави, замінити 1941-1945 на 1939-1945, прибрати радянські зірки, і прибрати ініціали лише тих, хто не мав гідності бути зображеним на цих пам'ятках.


поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію