Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Повернути безкоштовні повноцінні сніданки школярам 1-4 класів

  ПІБ ініціатора: Костромітінова Марія Юріївна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №200
  Дата початку збору підписів: 26.01.2017 10:22

  Суть електронної петиції

  Велике прохання до міського голови нашого міста Буряка Володимира Вікторовича знайти кошти для надання нашим школярикам повноцінного сніданку за кошти міського бюджету! Діти це наше майбутне, тож чому б не попіклуватись про нього за кошти не тільки батьків, але й міста?!

  Відповідь на електронну петицію:

  Шановна Маріє Юріївно!

   

  На петицію №200 щодо повернення повноцінних сніданків школярам 1-4 класів повідомляємо наступне.

  Відповідно до Положення про електронні петиції, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 101 «Про затвердження Положення про електронні петиції», згідно з протоколом засідання членів постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму Запорізької міської ради від 23.02.2017 №39 департаментом освіти і науки міської ради було підготовлено проект рішення Запорізької міської ради «Про непідтримання електронної петиції щодо повернення безкоштовних повноцінних сніданків школярам 1-4 класів» для винесення його на розгляд Запорізької міської ради першочергово на найближчому пленарному засіданні ради у порядку, визначеному регламентом Запорізької міської ради.

  Проект рішення Запорізької міської ради «Про непідтримання електронної петиції щодо повернення безкоштовних повноцінних сніданків школярам 1-4 класів» було розглянуто на пленарному засіданні Запорізької міської ради 28.02.2017.

  За результатами голосування депутатським корпусом Запорізької міської ради рішення Запорізької міської ради «Про непідтримання електронної петиції щодо повернення безкоштовних повноцінних сніданків школярам 1-4 класів» не підтримано.

  В разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.

   

  Міський голова                                    В.В. Буряк

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію