Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Посилення контролю над забрудненням довколищнього середовища через встановлення автоматизованої системи контролю над якостю атмосферного повітря і води у м. Запоріжжя.

  ПІБ ініціатора: Тіхонов Вадим Іванович
  Статус: З відповіддю
  Петиція №106
  Дата початку збору підписів: 19.01.2017 14:52

  Суть електронної петиції

  Жителі міста Запоріжжя за останні декілька років почали спостерігати погіршення якості атмоферного повітря у місті. Навіть у віддалених районах міста почалися скарги на забруднення навколишнього середовища. Дані офіційних спостережень, які ведуть Запорізькій гідрометеоцентр, та СЕС не доступні всім бажаючим для перегляду в онлайн-режимі мережі інтернет, а також такі вимірювання не проводяться безперервно по всім речовинам-забруднювачам. В зв'язку з чим запоріжці не мають можливості оцінити вплив на своє здоров'я техногенних чинників, серед яких викиди промислових підприємств, викиди автомобілів, та інші викиди. Державні структури також не мають змоги оцінювати якість атмосферного повітря, вони це пояснюють недосконалістю діючого законодавства.
  Згідно ст.16 Конституції України "Забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на теріторії України...є обов'язком держави"
  Згідно Закону "Про місцеве самоврядування в Україні", підпункту 11 пункту "б" частини першої статті 33 делегованими повноваженнями місцевих органів самоврядування є "створення та забезпечення функціонування місцевих екологічних автоматизованих інформаційно-аналітичних систем, які є складовою мережі загальнодержавної екологічної автоматизованої інформаційно-аналітичної системи забезпечення доступу до екологічної інформації"
  Місцева громада вимагає терміново передбачити бюджеті кошти для встановлення такої системи моніторінгу, або оренди її у незалежного вимірювача. Для цього потрібно розробити проектну документацію, та до кінця 2017 року впровадити систему, яка б передбачала цілодобовий контроль і вимірювання показників забруднення довколишнього середовища з виводом даних в он-лайн режимі в мережу інтернет.

  Відповідь на електронну петицію:

  Шановний Вадиме Івановичу!

  Стосовно електронної петиції щодо посилення контролю за забрудненням навколишнього середовища через встановлення автоматизованої системи контролю над якістю атмосферного повітря і води у м.Запоріжжя повідомляю.

  Відповідно до Регламенту Запорізької міської ради та Положення про електронні петиції, яке затверджено рішенням Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 101, на засіданні міської ради 28.02.2017 було ухвалено рішення «Про підтримку петиції щодо посилення контролю за забрудненням навколишнього середовища через встановлення автоматизованої системи контролю над якістю атмосферного повітря і води у м.Запоріжжя».

  В разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з діючим законодавством.

   

   

  З повагою,
  міський голова                                                                     В.В.Буряк

   

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію