• Thumb 23c8cd54d376bb478cdd402a5b3a67df

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Понад 600 запорожців втратили робочі місця, запорізька енергетична компанія на межі банкрутства. Потрібно вжити термінові заходи!

ПІБ ініціатора: Дуднік Володимир Сергійович
Статус: З відповіддю
Петиція №2208
Дата початку збору підписів: 17.11.2017 13:04

Суть електронної петиції

Ми звертаємось до депутатів міста Запоріжжя як до наших обранців з проханням донести до центральної влади необхідність вирішення надважливого питання для функціонування нашого міста та країни в цілому. Дуже складна ситуація виникла з одним з державних підприємств у Запоріжжі. Зокрема, на початку року з «Запоріжжяобленерго» звільнилися понад 600 осіб. Всьому причина - борги по зарплаті, компанія заборгувала співробітникам близько 150 млн. гривень. В обленерго заявляють, що в усі винна Національна комісія з врегулювання питань енергетики і компослуг ввела «нульовий алгоритм».

При цьому така ж ситуація спостерігається і в інших містах. У стані неоголошеного банкрутства перебувають тепломережи Харкова – борг за станом на сьогоднішній день складає 600 мільйонів грн, в той же час загальна заборгованість харківських підприємств перед «Нафтогазом України» складає 130 млн грн. На межі відключення знаходяться теплоцентралі в Кам'янському та Кривому Розі, про загрозу відключення заявило і керівництво Київенерго.

Причиною такої ситуації є надзвичайно високі тарифи на послуги ЖКГ, які, у свою чергу стали такими через завищені ціни на газ. Газ, який імпортує Україна з Європи суттєво вище за ціною від російського. Для того, щоб вирішити проблему постачання газу і знизити ціну на нього, не допустивши колапсу коммунальної сфери треба вирішити питання поставок палива з Росії, а це не можливо без відновлення торгівельно-економічних відносин між Україною та РФ.

Тому ми просимо міських обранців Запоріжжя підтримати громадське звернення до уряду, Адміністрації президента та Верховної Ради України, про необхідність відновлення співпраці муж Україною та Росією. Сподіваємося на розуміння і підтримку народної ініціативи з Вашого боку.

Відповідь на електронну петицію:

Про розгляд електронної петиції № 2208

 

Шановний Володимире Сергійовичу!

 

Ваша електронна петиція № 2208 «Понад 600 запорожців втратили робочі місця, запорізька енергетична компанія на межі банкрутства. Потрібно вжити термінові заходи!», яка протягом 60 днів набрала у свою підтримку більше 750 голосів, була розглянута на засіданні Запорізької міської ради 28.02.2018 та не підтримана депутатами міської ради.

Проте, повідомляємо Вам, що під час зазначеної сесії міської ради депутатський корпус м. Запоріжжя підтримав окреме звернення до Кабінету міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відносно ситуації, яка склалась навколо ПАТ «Запоріжжяобленерго».

В разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.

 

З повагою,
міський голова                                                                В.В.Буряк

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію