Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Поддержать петицию о строительстве мостов в Запорожье

  ПІБ ініціатора: Ковалев Сергей Викторович
  Статус: На розгляді
  Петиція №4834
  Дата початку збору підписів: 10.06.2019 16:50

  Суть електронної петиції

  У Запоріжжі з 2004 року йде будівництво мостів через річку Дніпро. Незважаючи на те, що жителі міста довго стоять у пробках, втрачаючи свій особистий час і дихаючи вихлопними газами при перетині річки, бажання запуску нових мостів у них немає.

  Дійсно, вже не менше чотирьох петицій з проханням форсувати будівництво зазначених мостів було розміщено на сайті президента, і жодна з них не набрала необхідні 25 тисяч голосів. Та що там 25 тисяч? Всі набирали до тисячі! Не більше. Зараз на сайті петицій до Президента В. А. Зеленському розміщена петиція, яка набрала трохи більше 2,5 тисяч голосів. Вже зрозуміло, що вона не набере потрібної кількості і не потрапить на розгляд президента. А значить, владі завжди буде що сказати у відповідь на прохання будувати: «Ви самі не хотіли!".

  Пропоную на в'їзді на мости Преображенського вивісити банери з наступними закликами: «Хочеш виїжджати з дому пізніше і встигати на роботу? Голосуй за будівництво мостів!» (по дорозі з Хортицького району) і «Хочеш раніше приїжджати додому? Голосуй за будівництво мостів!"(по дорозі в Хортицькій район). Тут же вказати посилання на петицію. Пропоную про петиції широко оповістити в ЗМІ.

  Слід пам'ятати, що мости потрібні не тільки запорожцям, але й мають величезне значення у воюючій країні, додатково пов'язуючи Схід і Захід країни.

  До кінця жовтня закінчиться коригування проекту і можна буде приступати до будівництва, а чи захоче цього влада? Все залежить від нас!

  Людей, які голосують за дану петицію, прошу проголосувати за мости на сайті петицій до Президента України.

  Посилання на петицію на сайті президента України: https://petition.president.gov.ua/petition/53820?fbclid=IwAR06XuLxS3-3ZGbL2uqvKTxYVJlAt2arDDpoduUB9ba-1HVDsZYh5K4eumI

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію