Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Побудова Запорізького сміттєпереробного заводу

  ПІБ ініціатора: Дудич Світлана Романівна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №100
  Дата початку збору підписів: 17.01.2017 16:18

  Суть електронної петиції

  Враховуючи подію на Грибовицькому сміттєзвалищі , тягання львівського сміття по всій Україні, прошу не чекати коли подібне станеться в нашому запорізькому краї, а негайно почати шукати інвесторів для розробки проекту потужного сміттєпереробного заводу. Від цього сміття вже нічим дихати,немає жодного живого місця в нашому м.Запоріжжі,щоб не натрапити на звалища непотребу. Вже на протязі не одного десятиліття тривають балачки про необхідність сміттєпереробки,а возик йі нині там.Зробіть такий завод і вас буде згадувати добрим словом не одне покоління нащадків. Місто Запоріжжя заслуговує стати чистим і охайним і в ваших силах це зробити.

  Відповідь на електронну петицію:

  Шановна Світлано Романівно!

  За результатами розгляду Вашої електронної петиції від 13.02.2017 № ЕлПі-0007-ТАК звернення щодо побудови Запорізького сміттєпереробного заводу повідомляємо наступне.

  22.02.2017 було проведено засідання постійної комісії з питань життєзабезпечення міста з вищезазначеного питання.

  За результатами проведення комісії вирішено, що для забезпечення якісного утримання міста Запоріжжя згідно санітарних норм, зменшення наявних сміттєвих звалищ на території міста та покращення навколишнього середовища будівництво сміттєпереробного заводу є необхідним.

  Департаментом інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради 28.02.2017 на сесію Запорізької міської ради винесено проект рішення про підтримку петиції будівництво сміттєпереробного заводу.

  За підтримку проекту проголосувала більшість депутатів. Згідно рішення від 28.02.2017 № 85 профільному виконавчому органу Запорізької міської ради доручено розробити проект заходів щодо будівництва сміттєпереробного заводу.

  У разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.

   

  3 повагою

  Міський голова                                                 В.В. Буряк

   

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію