• Thumb affac14eacc335e50851f80c628ab39f
  • Thumb ddb930e36c5f0de5f14119dfb056c0c0

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Пластикова розмітка на кожну дорогу ! Знизимо рівень ДТП в місті.

ПІБ ініціатора: Щербаков Данило Іванович
Статус: На розгляді
Петиція №5152
Дата початку збору підписів: 10.09.2019 14:28

Суть електронної петиції

На вулиці 21 сторiччя, а в Запоріжжі ще 19. Дорожня розмітка забезпечує безпеку руху транспорту і пішоходів. До її якості пред'являються суворі вимоги: вона завжди повинна бути чіткою і яскравою. Популярним матеріалом на сьогоднішній день вважається холодний пластик для дорожньої розмітки. Однак місцеві комунальні та дорожні служби до сих пір роблять дорожню розмітку «крейдою». Тільки такий висновок можна зробити, дивлячись на те, як вона зникає з наших доріг після першого дощу. А так як дорожня розмiтка - це безпека дорожнього руху і безпека пішоходів, статистика говорить, що відсутність такої часто є причиною багатьох ДТП і, що найстрашніше, забирає життя людей.
Я, як голова громадської організації «Helper Запоріжжя», прийняв рішення написати цю петицію тільки тому, що мені не байдуже місто, в якому я живу, і городяни, які через бездіяльність місцевої влади піддають своє життя небезпеці. Так само, значним приводом стала безрезультатна розмова з цього приводу з міським головою Буряком В.В., який чітко дав мені зрозуміти, що їм не цікаво робити розмітку якісно й на довго.
У зв'язку з цим, я, в першу чергу, звертаюсь до жителів нашого міста й області, автомобілістів і пішоходів з проханням підтримати дану петицію i тим самим показати і довести місцевій владі, що ми хочемо жити в місті з безпечним дорожнім рухом. А депутатів місцевого самоврядування прошу, після того, як це питання буде винесено на сесію міської ради, одноголосно підтримати виділення коштів з бюджету на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для якісного і, в першу чергу, з тривалим терміном експлуатації нанесення дорожньої розмітки.
На сьогоднішній день таке обладнання успішно показало свою ефективність і працездатність в Харкові, Києві, Одесі та інших містах. Не кажучи вже про країни Євросоюзу. Однак, у мене є припущення, що місцевій владі та комунальним службам не цікаво зробити розмітку, яка буде триматися більше 2 років, а на дорогах з не великою інтенсивністю руху і довше. Їм цікаво малювати розмітку після кожного дощу.
Хочеться підкреслити, що придбання такого обладнання в рази заощадить бюджет нашого міста, адже не потрібно буде наносити розмітку 10 разів на рік. А кошти, які будуть зекономлені, можна направити на допомогу дітям з будинків інтернатів та людям з інвалідністю.
Закінчуючи монолог, я, як і сотні тисяч наших городян і жителів області, сподіваюся, що найближчим часом у нас з'являться і дороги і якісна розмітка на них! А не…
P.S. Щоб не лобіювати інтереси компаній виробників такої техніки, викладу нижче деякі показники та переваги нанесення розмітки пластиком, а знайти і придбати дане обладнання не викличе особливих труднощів нашим фахівцям в даному напрямку.

Експлуатаційні характеристики
Одна з головних переваг холодного пластику - висока зносостійкість. Він еластичний і має високу адгезію до основи. Матеріал стійкий до стирання, тому відмінно підходить для ділянок дороги з інтенсивним трафіком. Холодний пластик не боїться перепадів температури, що дозволяє йому зберігати свої експлуатаційні якості протягом декількох років. Це істотно знижує витрати на нанесення і оновлення дорожньої розмітки. Матеріал стійкий до атмосферних впливів і сонячного ультрафіолету, не руйнується при контакті з агресивними середовищами.
Холодний пластик має відмінні світловідбиваючі характеристики, що особливо важливо в нічний час. Він не містить токсичних речовин, тому повністю безпечний для природи і людини. При дотриманні технології нанесення малюнок виходить чітким, охайним і однорідним за кольором. Завдяки цим характеристикам холодний пластик набув широкого поширення в сфері будівництва та обслуговування доріг.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію