• Thumb c9f011ff55093c2d09e058d3a017ffe3
  • Thumb 1b2ad6e369490c72e320fe2c9afd0428

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Перенести 3 км трамвайних ліній з Північного шоссе на вул.Демократичну для збереженная трамвайного сполучення у Заводському районі

ПІБ ініціатора: Ринкова Олена Олександрівна
Статус: На розгляді
Петиція №4922
Дата початку збору підписів: 03.07.2019 10:17

Суть електронної петиції

Восени цього року стало відомо про будіництво нового киснево-конвертерного цеху "Запоріжсталь", яке призвело до змін у транспортному сполученні з Заводським районом:
1. Була побудована нова дорога через Чорну гору (сховище шлавих відходів металургійних підприємств м.Запоріжжя).
2. Планується закрити трамвайне сполучення з районом (трамвай №16 зкоротити до зупинки "Північне шосе", а трамвай №8 ліквідувати)

На даний момент Павло-Кічкас поєднується з центром міста наступними маршрутами:
1. Автобус 29 "Вул.Фінальна - 4 Південний мікрорайон"
2. Маршрутні таксі №73, №83 та троллейбус №13 - "Павло-Кічкас - Набережна"
3. Маршрутні таксі №54, №14 - "Вул. Історична - 5 міська лікарня"
4. Маршрутне таксі №54 - "Вул. Історична - Ашан"
5. Маршрутне таксі №51 - "Вул. Республіканська - Запоріжжя-Ліве"

Виходячи з вищевикладенного, транспортне забезпечення Павло-Кічкасу недостатне: більшість маршрутів повторюють одне одного і лише автобус №29 проходить центром міста. Тому збереження екологічно чистого та бюджетного транспорту є першорядною задачею для мікрорайону.

Не зважаючи на низку петицій та активний протест жителів Павло-Кічкасу місцева рада все ж не змінила свого рішення та не погодилася на збереження або перенос трамвайних ліній на нову дорогу.

Тому пропонується альтернативний варіант: перенести трамвайні лінії від зупинки "Північне шосе" до зупинки "Павло-Кічкас" по вулиці Демократичній та поєднати з вже існуючими трамвайними коліями, які ведуть до зупинки "ПАО "Запоріжвогнетрив", де необхідно облаштувате нове кільце. Загальна довжина переносу колій складає всього 3 кілометри. Тим самим зберігається трамвайне сполучення з центром міста та екологічно чистий транспорт усередені району (маршрут №16 и №8), що має велике значення для робочих, пенсіонерів, дітей та ін. Також не потребується великих витрат, так як трамвайні колії є в наявності та необхідно лише здійснити роботи з їх переносу.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію