• Thumb c3f8085e321d1da6acc8299485b4c5af
  • Thumb 57c9a3a23c729ab58d336990397f1dc8

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Перейменувати вулицю Таганська на Козацький проспект, з продовженням по о. Хортиця до естакади нових мостів (споруда №6)

ПІБ ініціатора: Кравчук Максим Володимирович
Статус: На розгляді
Петиція №7823
Дата початку збору підписів: 25.04.2022 13:41

Суть електронної петиції

Пропоную перейменувати вулицю Таганська на Козацький проспект, з продовженням по о. Хортиця до естакади нових мостів (споруда №6).
Таганська вулиця починається кільцевою розв'язкою, а закінчується арковим мостом на Хортицю. Після мосту починається безіменна вулиця, яка тягнеться до транспорної розв'язки у вигляді естакади нових мостів (споруда №6). Вулиця Таганська є широкою та важливою транспортною магістраллю м. Запоріжжя. Вона веде до історико-культурного комплексу "Запорізька Січ" та Музею Козацтва. Тож назву мабутнього проспекту можна довго не вибирати!

Всі вищенаведені характеристики цієї ділянки дороги ідеально вписуються під визначення Проспекту у wikipedia:
"Як правило, проспектами називають великі вулиці в центрах міст, їхніх великих та відокремлених частинах, або такі, що з'єднують частини міста, що йдуть до мосту через велику річку або крізь великий район до центру міста. Основними ознаками для проспекту є його ширина, довжина, місце у ієрархії інших вулиць. Проспекти не закінчуються глухими кутами. Початком і кінцем проспекту можуть бути розв'язка, площа, перехід в інший проспект або дорогу, що веде до мосту або з міста.".

Козацькому проспекту у Запоріжжі бути!

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію