• Thumb dcfbea095d7a2b5102e8182e60f7af66
  • Thumb f1c56694f3c29d426e50efb866d11af7

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Перейменувати на честь Степана Кравчуна площу Металістів замість вулиці Північнокільцевої

ПІБ ініціатора: Шевченко Александр Владимирович
Статус: На розгляді
Петиція №6839
Дата початку збору підписів: 03.08.2021 16:20

Суть електронної петиції

Пропоную перейменувати на честь Степана Кравчуна, колишнього директора заводу АвтоЗАЗ, замість вулиці Північнокільцевої, що розташована в Комунарському районі, площу Металістів. Зробити її площею Степана Кравчуна.
З огляду на те, що значна частина мешканців Комунарського району проти перейменування вулиці, і на те, що Степан Кравчун, колишній директор заводу, був видатною людиною і є почесним мешканцем Запоріжжя, його пам’ять треба вшанувати, але не шляхом перейменування вулиці Північнокільцева.
Тому пропоную перейменувати площу Металістів, яка знаходиться на перетині вулиці Космічної, на виїзді з Космічного мікрорайону, та проспекту Соборного. Це, так зване, кільце біля палацу культури «ЗАЗ» та автовокзалу. Ця площа розташована ближче до АвтоЗАЗу та має до нього безпосереднє відношення хоча б через те, що через неї зручно добиратися до заводу, а також посеред цієї площі завжди була реклама заводу, і поряд стоматологія «Автозаз». Окрім того взагалі дивно, що площа, яка розташована поряд з автомобілебудівним заводом зветься площею Металістів, а не автомобілістів чи площею АвтоЗАЗу.
Саме тому я вважаю, що буде логічно, якщо цю площу перейменують на честь такої видатної людини як Степан Кравчун! А вулиця Північнокільцева так і залишиться зі своєю назвою.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію