Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Переглянути рішення про реорганізацію міської лікарні №10 шляхом її юридичного приєднання до міської лікарні №6.

  ПІБ ініціатора: Бруй Сергій Дмитрович
  Статус: З відповіддю
  Петиція №8186
  Дата початку збору підписів: 22.02.2023 15:19

  Суть електронної петиції

  Реорганізація медичних закладів міста, зокрема, КНП «міської лікарні № 6», КНП «Міської лікарні № 10» шляхом їх об'єднання без сумніву призведе до утиску права громадян, що користуються послугами цих закладів, у отриманні своєчасної медичної допомоги. До цього може призвести непрозоре і необдумане скорочення структур, які, на думку влади, «виконують у закладах дублюючі функції». Проте ці структури вже усталено працюють у кожному закладі, протягом довгого часу задовольняють потреби пацієнтів.
  Вже зараз внаслідок проведених реформ прийому у вузькопрофільного спеціаліста доводиться чекати по декілька тижнів. І це при тому, що в межах одного закладу прийом ведуть, як правило, лікарі усіх найзатребуваніших спеціальностей. Позбавлення пацієнтів можливості користуватись послугами, що надаються спеціалістами другого рівня, у відриві від сімейних лікарів, відірваність діагностичної бази, послуг з отримання лікувальних процедур при амбулаторному лікуванні зовсім не сприятиме задоволенню потреб населення районів, що обслуговуються зараз цими закладами. Очевидно, що при об'єднанні медичних установ будуть здійснені певні скорочення персоналу, що призведе до ще більших незручностей.
  Не варто відкидати фактор досяжності центру надання медичних послуг для пацієнтів, особливо людей похилого віку, які складають значну частину населення, що обслуговується закладами.

  Відповідь на електронну петицію:

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію