Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Передання на утримання Запорізькій міській раді тварин, що знаходяться на балансі Запорізької дитячої залізниці

  ПІБ ініціатора: Родіна Аліна Сергіївна
  Статус: На розгляді
  Петиція №7373
  Дата початку збору підписів: 03.12.2021 11:13

  Суть електронної петиції

  На території Запорізької дитячої залізниці знаходиться зоокуток, який є домівкою для багатьох тварин. З моменту запровадження карантинних обмежень, відвідувачів зоопарку стало зовсім мало, а тварини продовжують давати приплід, що потребує додаткових затрат на їх утримання.
  Наразі, Запорізька дитяча залізниця, не здатна у повній мірі забезпечувати годування та догляд за тваринами. При цьому, міська влада байдуже ставиться до єдиного в місті зоокутка та ніяким чином не фінансує його. Керівник Запорізької дитячої залізниці Михайло Черненький повідомив про те, що направляв до мерії кілька листів з проханням взяти на баланс зоокуток, але міська влада досі не дала позитивної відповіді. Очільник Департаменту культури та туризму Запорізької міської ради зазначив, що влада не хоче брати його на баланс. А реконструкція зоокутка є дуже проблематичною і витратною.
  Якщо місцева влада не візьме на своє утримання «живий куточок», то його буде ліквідовано, а всіх звірів передано до різних зоопарків у межах України та Європи.
  Оскільки зазначений зоокуток є чи майже не єдиним у місті Запоріжжі та забезпечує певний потік туристів, пропоную розглянути дане питання, та взяти тварин на баланс Запорізької міської влади.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію