Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Паркування на місцях для людей з інвалідністю

  ПІБ ініціатора: Чечель Михайло Іванович
  Статус: На розгляді
  Петиція №6451
  Дата початку збору підписів: 14.12.2020 17:00

  Суть електронної петиції

  Щодо звернення депутатів міської ради до ВРУ для вирішення питання паркування на місцях для людей з інвалідністю

  Основною метою діяльності інспекторів з паркування є реалізація напрямків діяльності органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення якості дорожнього руху, а також підвищення його рівня безпеки. Досвід роботи інспекторів з паркування свідчить про їх ефективність та значний позитивний вплив на безпеку дорожнього руху.
  До повноважень інспекторів з паркування віднесено розгляд справ про порушення Правил дорожнього руху, передбачені статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), а саме: частина 1,3 та 6 статті 122 (порушення правил зупинки та стоянки), та частина 1,2 та 8 статті 152-1 (порушення порядку та правил платного паркування).
  В той же час, ч. 5 ст. 122 КУпАП (зупинка чи стоянка на місцях, передбачених для автомобілів, якими керують водії з інвалідністю) досі відноситься до компетенції працівників поліції, що є доволі нелогічним, оскільки незрозуміло, чим стоянка на місці передбаченому для автомобіля водія з інвалідністю відрізняється від стоянки на місці, передбаченого для автомобіля з електричним двигуном.
  Водночас, біля великих торгівельних центрів та мережевих магазинів постійно зайняті місця передбачення для стоянки автомобілів, якими керують водії з інвалідністю. Причому на таких місцях стоять автомобілі, які не мають жодного права там знаходитися.
  Інспектори з паркування допомогти у вирішенні цієї проблеми не в змозі, у зв’язку з відсутністю необхідних повноважень.
  Просимо депутатів Запорізької міської ради звернутися до депутатів Верховної Ради України щодо прийняття змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме доповнити ч.3 ст. 219 КУпАП (повноваження інспекторів з паркування), що до повноважень інспекторів з паркування відноситься розгляд справ передбачених ч. 5 ст. 122 КУпАП, це дозволить вирішити цю проблему та знизить її гостроту для суспільства.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію