• Thumb 98391971607080d47ed56264aaaa479e
  • Thumb c79c42dd87574934f1034f3773d3ee54

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Організувати транспортне сполучення Шевченківського району з Набережною

ПІБ ініціатора: Савченко Максим Олександрович
Статус: На розгляді
Петиція №4634
Дата початку збору підписів: 12.03.2019 16:54

Суть електронної петиції

Можливість добратися на пряму до Набережної відсутня з найбільшого за кількістю населення району міста – Шевченківського.

Для того, аби мешканці Шевченківського району мали змогу комфортно добиратися до місця роботи чи Центрального міського пляжу необхідно організувати транспортне сполучення району з Набережною за допомогою приватного чи муніципального перевізника.

Варто зазначити, що мешканці Шевченківського району, яким необхідно дістатися Набережної, мають витрачати значні кошти на пересування, адже їхати доводиться з пересадкою (від 9 до 12 гривень залежно від виду транспорту) або ж долати значну відстань пішки, що в умовах несприятливих погодних умов може бути небезпечно (ожеледиця чи надмірна спека).

Також район міста від початку Бульвару Шевченка і до готелю Palace є потужним бізнес-вузлом Запоріжжя. Тут знаходяться ряд приватних фірм, значна кількість популярних закладів громадського харчування, а безпосередньо на Набережній магістралі, у готелі Palace, знаходиться один з найбільших бізнес-центрів міста. Крім того, Бульваром Шевченка пролягає шлях до найбільшого та найпопулярнішого міського пляжу.

Наявність транспортного сполучення значно полегшить туристичний та бізнес клімат у місті, а мешканці Шевченківського району отримають достойні умови пересування до роботи та до дому. Крім того, новий маршрут дозволить розвантажити наявні маршрутки та муніципальний транспорт (89, 72), які часто не справляються з потужним пасажиропотоком.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію