Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Оновлення спортивного майданчика гімназії #2 ім. Лесі Українки

  ПІБ ініціатора: Вашко Евгения Витальевна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №7098
  Дата початку збору підписів: 23.10.2021 14:35

  Суть електронної петиції

  Батьки та учні Запорізької гімназії № 2 імені Лесі Українки, за адресою: м.Запоріжжя, вул. Шкільна, 36, звертаються з проханням облаштувати спортивний майданчик та прилеглу до гімназію територію.
  Протягом навчального року учні мають більш, ніж 1000 уроків фізичної культури. Спортивний майданчик знаходиться в занедбаному стані, потребує реконструкції та осучаснення, навколо немає огорожі, устаткування дуже застаріле, відсутнє будь-яке покриття, ігрового поля немає. Біля майданчика знаходиться величезний котлован, який загрожує життю та безпеці дітей.
  Прилегла до гімназії територія також потребує повного оновлення: тротуарна плитка не мінялася з радянських часів, огорожа поламана (вхід на територію школи вільний, вечорами збираються компанії молодиків, які ведуть нездоровий спосіб життя).
  Оновлення майданчику сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури школярів та дошкільнят, які проживають в районі гімназії.
  Просимо підтримати нашу петицію, облаштувати спортивний майданчик (зробити вклад у майбутнє наших дітей) та облаштувати територію, прилеглу до гімназії.

  Відповідь на електронну петицію:

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію