Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Офіційна інформація про атмосферне повітря: крок на зустріч суспільству.

  ПІБ ініціатора: Бізденежний Сергій Романович
  Статус: На розгляді
  Петиція №6385
  Дата початку збору підписів: 06.11.2020 14:23

  Суть електронної петиції

  За результатами проведеного моніторингу дотримання прав мешканців м.Запоріжжя та м. Маріуполя на об’єктивну інформацію про дійсний стан повітря було встановлено про відсутність офіційної та своєчасної інформації про стан атмосферного повітря у місті Запоріжжі, яка б відповідала вимогам європейських стандартів.
  Так Директивою 2008/50/ЄС від 21 травня 2008 року встановлено обов’язок держави вчиняти заходи з інформування громадськості за допомогою радіо, телебачення, газет та Інтернету, у випадку перевищення порогів небезпеки.
  Відповідно до змісту Директиви 2008/50/ЄС від 21 травня 2008 року, держава повинна гарантувати адекватне та вчасне інформування громадськості про стан атмосферного повітря не лише в контексті вмісту забруднюючих та шкідливих речовин, але й інформації про їх вплив для здоров’я людини (особливо для вразливих людей, які мають певні захворювання), прогноз на динаміку зменшення таких речовин у повітрі.
  Враховуючи наведене, нагальною є потреба у розбудові на рівні міської ради ефективного та дієвого механізму своєчасного інформування населення про стан повітря за європейськими стандартами, які є обов’язковими для України через підписану та ратифіковану Угоду про асоціацію з Європейським Союзом від 16.09.2020 р.. Де вказаний компонент до імплементації в дію положення Директиви 2008/50/ЄС від 21 травня 2008 року для держави сплив ще 01 листопада 2018 р..

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію