• Thumb 085030d35da09806b87f9c0079d45c56
  • Thumb 6b71761468c300eacc2ed82660dbace1

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Обладнати шкільні та дошкільні заклади освіти камерами відеоспостереження.

ПІБ ініціатора: Тоцька Валерія Вадимівна
Статус: З відповіддю
Петиція №6659
Дата початку збору підписів: 29.04.2021 09:41

Суть електронної петиції

Я мама шестирічного хлопчика, який закінчує садочок та переходить на другий етап свого життя – перший клас. Мене як і більшість занепокоєних батьків турбує кількість трагічних випадків, що пов’язані з безвідповідальністю та неуважністю працівників сфери освіти.
Вдаватись до подробиць, всіх подій які сталися за останній час за участі неповнолітніх я не буду, адже вони відомі майже всім. Але висловлю свою думку з приводу актуальності потреби обладнати шкільні та дошкільні заклади камерами відеоспостереження.
У школах та садочках діти проводять більшу частину свого дня. З метою всебічного контролю навчального процесу як збоку керівництва так і батьків, потрібно обладнати заклади освіти камерами відеоспостереження. Це дозволить спостерігати, як просувається навчання, чим вони живуть, з ким спілкуються, як поводяться, як вирішують спори і конфлікти, які неминуче виникають між ними або працівниками освіти, потрібно Такого виду охоронні системи здатні запобігати можливим правопорушенням, нещасним випадкам, злодійству, псуванню шкільного майна.
У сучасному світі, як ніколи гостро, стоїть питання безпеки, в широкому розумінні цього слова. Це стосується і людського життя, і всіляких об'єктів.
Організація системи відеоспостереження в шкільному (дошкільному) закладі вирішує дуже важливі завдання.
- підвищення дисципліни дітей та співробітників школи (дитячого садочку) (діти ведуть себе більш стримано, знаючи, що за ними ведеться спостереження, а співробітники більш відповідально виконують свої обов'язки);
- досягнення більшої безпеки (пожежі, терористичні акти, злодійство та інше) і недопущення сторонніх осіб на територію освітнього закладу;
- моніторинг навчального процесу та успіхів у навчанні дітей;
- вирішення спірних ситуацій, що виникають між дітьми та працівниками освітніх закладів, а також між батьками та вчителями (вихователями) – ця проблема наразі, також актуальна;
- доступ батьків до записів, що дозволяє їм знати, як проходить освітній процес та чим на них займаються їхні діти;
- охорона здоров'я учнів, оперативне реагування у разі необхідності надання їм медичної допомоги;
- охорона шкільного майна.
Отже, відеоспостереження для школи (дошкільного закладу) - це система, яка гарантує безпеку учнів та вчителів, чітке виконання ними своїх обов'язків, попереджає правопорушення і дозволяє розібратися в конфліктних ситуаціях, яких з кожним днем становиться все більше.

Відповідь на електронну петицію:

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію