Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Новый городской транспорт Запорожью! Убрать все микроавтобусы!

  ПІБ ініціатора: ДОЛЯНОВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ІГОРОВИЧ
  Статус: З відповіддю
  Петиція №57
  Дата початку збору підписів: 12.01.2017 16:32

  Суть електронної петиції

  Убрать все микроавтобусы Mercedes Sprinte и Volkswagen LT в качестве городского транспорта, которые НЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНЫ для перевозки пассажиров. Изначально это грубая переделка грузовых микроавтобусов в якобы "ПАССАЖИРСКИЕ" и заменить убранный транспорт подходящей техникой.
  P,S. Смотрите опыт любого города Украины, власть которого заботиться о комфорте горожан.

  Відповідь на електронну петицію:

  Згідно до Закону України «Про звернення громадян», рішення Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 101 «Про затвердження Положення про електронні петиції», 25 січня 2017 Запорізькою міською радою було прийнято рішення «Про підтримку електронної петиції».

  Відповідно до Наказу Міністерства транспорту та зв’язку від 12.04.2007 №285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання  за видами сполучень та режимами руху», автобуси місткістю не більше 22 пасажирів, крім водія, поділяються на два класи: клас А: автобуси, призначені для перевезення сидячих пасажирів та мають місця для стоячих пасажирів; клас В: автобуси, призначені для перевезення виключно сидячих пасажирів.

  На підприємствах-перевізниках некомунальної форми власності, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування, найбільша питома вага наявної на підприємствах техніки – це автобуси класу А,В (загальною пасажиромісткістю до 22 місць). Автобуси марки Mercedes Sprinter, Wolkswagen LT за технічними характеристиками у своєї більшості є автобусами класу В.

  Враховуючи особливості забудови міста, одним з напрямків залишається покращення транспортного забезпечення шляхом надання пріоритетності використання електротранспорту та збільшення на маршрутах міста кількості транспорту великої й середньої пасажиромісткості.

  Удосконалення маршрутної мережі міста здійснюватиметься шляхом проведення комплексного пасажирообстеження на маршрутах електро- та автотранстпорту загального користування у 2017 році.

  Під час формування нової мережі міста, на підставі даних комплексного пасажирообстеження, опрацьовуватимуться зауваження та пропозиції громадян, установ, організацій, депутатів всіх рівнів та інших.

  При проведенні даного пасажирообстеження та подальшому втіленню його результатів, пріоритет для маршрутів, які проходять через центральні вулиці міста, надаватиметься автобусам класів І,ІІ (середньої та великої пасажиромісткості). Організація роботи маршрутів передбачатиме надання пріоритету основному режиму руху – звичайному, а також забезпечення переважної кількості техніки на маршруті саме за даним режимом руху.

  Зазначені заходи, в обов’язковому порядку, передбачатимуться в наступних конкурсах на право обслуговування автобусних маршрутів загального користування, з урахуванням результатів пасажирообстежень маршрутів.

  Стимулювання перевізників щодо оновлення рухомого складу на більш нову та безпечну техніку, також здійснюватиметься шляхом виключення з умов проведення подальших конкурсів використання на маршрутах міста техніки класу В.

  Проведення комплексного пасажирообстеження покладається на управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради.

  Зазначені заходи передбачаються у рішенні виконавчого комітету міськради «Про подання проекту рішення» від 19.12.2016 №784 щодо розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту у місті Запоріжжі.

  Діючими договорами надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які укладено виконавчим комітетом міської ради із автоперевізниками, передбачається обслуговування маршрутів автобусами класу В. Підставами для розірвання зазначених договорів є порушення перевізниками умов договорів.

  Відтак, впровадження «обмеження використання автобусів класу В на автобусних маршрутах загального користування» проводиметься поступово, в першу чергу при конкурсах визначення автомобільних перевізників, в другу при оптимізації маршрутної мережі міста Запоріжжя.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію