Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Негайно прийняти звернення до Президента України та до Верховної Ради України з вимогою не допустити капітуляцію

  ПІБ ініціатора: ярошенко олена віталіївна
  Статус: На розгляді
  Петиція №5280
  Дата початку збору підписів: 09.10.2019 14:21

  Суть електронної петиції

  В неділю, 6 жовтня, понад 1000 запоріжців зібрались на Майдані Героїв під ЗОДА, щоб висловити протест проти реалізації так званої «формули Штайнмайєра», на яку погодились представники України в трьохсторонній контактній групі у Мінську, і яка, на думку учасників акції, є здачею національних інтересів та початком капітуляції нашої країни.

  Запоріжці заявили, що після реалізації «формули», Україна отримає легітимізацію і тривале консервування самопроголошених адміністрацій в окремих районах Донецької та Луганської областей, окупованих російським агресором. Бо за допомогою так званих місцевих виборів та проведення під прицілами російської зброї наступних виборів до Верховної Ради на цих територіях остаточно закріпиться присутність представників терористичних угруповань на національному рівні.

  Учасники акції наголосили, що наразі влада подає примарний мир як перемогу, але це не так. Вони зазначили, що предметом загальнонаціонального консенсусу може стати дорожня карта реалізації Мінських домовленостей, яка встановить чітку пріоритетність безпекових кроків над політичними.
  Цей документ можна і потрібно закріпити законодавчо. Саме закон надає можливість всім гілкам влади діяти одночасно в одному напрямку, а також встановити відповідальність у разі його невиконання.
  З огляду на вищезгадане закликаємо до єдності, і вимагаємо від Запорізької міської ради негайно прийняти звернення до Президента України та до Верховної Ради України з вимогами:

  - вжити всіх можливих заходів для недопущення капітуляції України шляхом прийняття «формули Штайнмайєра»;
  - розробити та прийняти закон про реалізацію Мінських домовленостей. Принциповими моментами закону повинні бути «спочатку безпека та контроль над кордоном, а потім вибори» та ввід миротворців ООН на всі тимчасово окуповані Росією території;
  - під час прийняття закону створити умови для його обговорення з представниками громадянського суспільства.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію