• Thumb b0ad5fbdc1a95f28478b27b543ba5163
  • Thumb 674155f09e5875fb37d9e592520a85c8

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Не закривати праву частину Жданівського пляжу на час будування мостів, а відгородити її глухим парканом.

ПІБ ініціатора: Кузьменко Олександр Володимирович
Статус: На розгляді
Петиція №6666
Дата початку збору підписів: 05.05.2021 10:22

Суть електронної петиції

Як я розумію ідея закрити праву частину пляжу виникла тому що головним входом до неї буде їздити важка техніка що створить велику небезпеку.
Але окрім головного входу є ще й маленький прохід біля надземного переходу. Цей прохід залишатиметься безпечним.

Чому не можна її закривати - бо ця частина пляжу відносно чиста, вона знаходиться віще за течією над кафешками на набережній, каналізація, яку вони скидають у Дніпро туди не потрапляє, тобто до верхньої частини правої сторони вона не доходить. Тоді як на лівій частині по усій довжині досить брудно. Якщо зайти у воду під ногами відчувається іл (на піщаному дні, і лише в воді). Не складно здогадатися що то за іл. Вище за течією, на правій частині ілу нема, яка нема його і значно нижче за течією (на пляжі біля Вознесенівского базару)

Тому пропоную на час будівництва відгородити праву частину пляжу тимчасовим, а краще капітальним парканом. Капітальним тому що по закінченню будівництва прибрежна магістраль стане вулицею з дуже потужним трафіком, перебігати її у місці перед правою частиною пляжу стане гарантованим самогубством. Тому капітальний паркан із залізобетонних плит буде там дуже доречним. Він і шум подавить, і перелізти його складно і ковзаючий удар автівки витримає.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію