• Thumb b5f8d6760fc1f0c3ac3f1acdb57595f6

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Монетизація пільгового проїзду у громадському транспорті

ПІБ ініціатора: БАБАК МАКСИМ АНДРІЙОВИЧ
Статус: На розгляді
Петиція №998
Дата початку збору підписів: 12.06.2017 15:40

Суть електронної петиції

Відповідно до вітчизняної практики, яка склалася в Україні, існують приклади, де місцеві органи самоврядування намагаються монетизувати повністю пільговий проїзд у громадському транспорті.
Монетизація пільгового проїзду у громадському транспорті -це певний процес конвертації пільг на проїзд у громадському транспорті в законний платіжний засіб або грошовий вираз. Такий механізм діє на європейському континенті, так і в інших країнах світу (США, Австралія тощо).
Крім того, відповідно до статистичних та фактичних даних бюджетні кошти (державні та місцеві) витрачаються у великих розмірах для забезпечення пільг щодо безкоштовного проїзду категорій громадян, які визначенні законодавством України, переважно це пенсіонери, учасники війни, інваліди тощо. Крім того, перевізникам, переважно приватними, компенсуються великі кошти із бюджетів для покриття витрат із перевезенням пільговиків, але на справді це гроші в нікуди! Перевізники ігнорують українське законодавство та в грубій формі відмовляють пільговикам у безкоштовному проїзді.
Тому, монетизація пільгового проїзду у громадському транспорті, по-перше, повинна бути вигідна для мешканців міста, по-друге, місцева влада зможе ефективно та конкретно побачити скільки реально треба коштів для забезпечення пільг та зменшити непотрібну “компенсацію” перевізникам, по-третє, мешканці зможуть побачити реально ці пільги у грошовому виразі та зможуть використовувати, як вважають за потрібне, по-четверте, за невикористану пільгу мешканці зможуть отримати компенсацію за невикористання пільг.
Відповідно до вищевикладеного, ми мешканці міста Запоріжжя, просимо місцеву владу монетизувати пільговий проїзд у громадському транспорті.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію