• Thumb c9e0c58514da1120f7a461a46adb969a

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Ліквідація підземного пішохідного переходу на вулиці Базарна (Анголенко)

ПІБ ініціатора: Базилевська Діана Володимирівна
Статус: На розгляді
Петиція №4335
Дата початку збору підписів: 03.10.2018 11:52

Суть електронної петиції

На сьогодні гостро постає питання про реорганізацію суспільного простору. Підземний перехід на перетині вулиці Базарна та проспекту Соборного не є тим елементом суспільного простору, який можна назвати комфортним та безпечним, тому загострюю увагу на цій проблемі.

Ось декілька аргументів на користь того, чому потрібно позбутися від підземних переходів:

По-перше, це недоступність підземних переходів для маломобільних громадян. Не враховуючи інвалідів, маломобільними вважаються також люди які: користуються калясками, велосипедами, переміщюють багаж та ті, котрі зазнали травм, що ускладнюють пересування. Тобто в цю категорію може потрапити кожен другий громадянин. Це питання доволі актуальне, тому ігнорування місцевою владою такої проблеми - це ніщо інше, як ДИСКРИМІНАЦІЯ. Адже в соціально справедливій державі цінується участь всіх громадян в суспільному житті незалежно від їх змоги до пересування.

По-друге, дуже легко спростувати міф, про те, що підземні переходи безпечні і доказати зворотнє. Статистика говорить, у тих місцях, де є підземні переходи, кількість ДТП за участю пішоходів значно зростає тому, що заради скорочення шляху пішоходи перебігають дорогу в недозволених місцях, де водії не очікують появи людей на дорозі.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ заключається в тому, щоб звернутися до досвіду Західних країн, які вміло з цією проблемою справляються. Тобто першочергово необхідно ліквідувати підземні переходи та оснастити вулицю пішохідним переходом та сфітофорами.

В результаті реалізації цієї реорганізації поліпшено ситуацію з транспортною доступністю для людей з обмеженими можливостями відповідно до сучасних європейських підходів у містобудуванні та облаштуванні дорожньо-транспортної інфраструктури.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію