Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Капітальний ремонт дороги по вул. Південне шосе на ділянці від вул. Діагональна до ПАТ "Запоріжсталь"

  ПІБ ініціатора: Сокіл Павло Юрійович
  Статус: На розгляді
  Петиція №993
  Дата початку збору підписів: 12.06.2017 15:39

  Суть електронної петиції

  Звертаюсь до міської ради, з проханням віднайти можливість проведення капітального ремонту автодороги по вулиці Південне шосе, а саме ділянки дороги від вул. Діагональна до ПАТ Запоріжсталь (в обидва напрямки)
  Більше двадцяти років капітальний ремонт цієї дороги не проводився взагалі. В 2015 - 2016 був проведений ремонт по всій ширині дороги на невеликив ділянках: перед кільцевим перехрестям с вулицею Діагональна та на траснпортних розв'язках перетину Південного шосе з вул. Сєдова та вул. Каліброва. На даний час автошлях на ділянці від вул. Діагональна до ПАТ "Запоріжсталь" знаходиться в край незадовільному стані. В першу чергу слід звернути увагу на те що дорожне покриття у напрямку ПАТ "Запоріжсталь"складається з бетонних плит які були змонтовані при будівництві данної дороги більш ніж 60 років тому, при цьому багато плит просажено та зруйновано, а "ямочний" ремонт цієї дороги виконується з порушеннями ДСТУ 3587–97 (Вимоги до експлуатаційного стану автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів). Звісно такий стан дороги змушує водіїв маневрувати при керуванні траспортними засобами та не забезпечує безпеку руху.
  Звертаю увагу що данним шляхом дістаються до роботи більшість працівників містоутворюючих ПАТ "Запоріжсталь" та ПАТ "Дніпроспецсталь" що мешкають у Хортицькому, Вознесенівському та Дніпровському районах, і ремонт дороги по вул Південне шосе повинно бути справою честі для чинного мера м. Запоріжжя В.В. Буряка, бо цим автомобільний шляхом пересуваються ваші колишні коллеги по роботі на підприємстві.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію