• Thumb ca72ee76271426a5e3ed137cfb8d5829
  • Thumb 293663aa5adf6bf654aab04c8ea6ad80

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Дозволити проводити оплату через термінали як на передній, так і на середній чи задній дверях у трамваях "Запоріжелектротранс".

ПІБ ініціатора: Дмитрий Петровский Юрьевич
Статус: На розгляді
Петиція №7577
Дата початку збору підписів: 11.01.2022 15:47

Суть електронної петиції

Ще у 2020 році комунальний перевізник "Запоріжелектротранс" прийняв рішення щодо посадки та висадки пасажирів тільки через передні двері, що не є правомірним, бо такі обмеження не передбачає жодна постанова Кабінету міністрів.

Офіційно "Запоріжелектротранс" виправдовується карантином та обмеженням за кількістю пасажирів, але скупчення людей у вузькому проході на великих зупинках та вхід через фактично половину першої двері навпаки, створює чудові умови для розповсюдження COVID-19.

Також, водії трамваїв змушують проводити оплату за проїзд через термінал тілки на передній двері та не дозволяють проводити оплату через термінали на середній чи задній дверях, з відмовою далі рухатись за маршрутом. Це призводить до тисняви на передній двері та сварок серед пасажирів.

Я вважаю, що таке свавілля комунального підприємства "Запоріжелектротранс" є відвертим порушенням прав громадян та фактично перетворює міський транспорт на атракціон.

Пропоную проробити з водіями такі факти та дозволити проводити оплату через термінали як на передній, так і на середній чи задній дверях у трамваях "Запоріжелектротранс".

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію