• Thumb 816f422b80200ac1e3d1a933176a7158
  • Thumb ad48b2a05a84c946f5a7ca4cb7d2d76c

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Додаткове фінансування закупівлі дронів за рахунок коштів депутатського фонду

ПІБ ініціатора: Мінченко Іван Андрійович
Статус: На розгляді
Петиція №8432
Дата початку збору підписів: 27.07.2023 14:42

Суть електронної петиції

Депутати Запорізької міської ради під час останньої 19-ї сесії прийняли рішення про збільшення своїх депутатських фондів на 500 000 гривен кожному у рамках питання №19 «Про внесення змін до рішення міської ради від 07.12.2022». Переконані, що таке рішення Запорізької міської ради під час боротьби за Незалежність і майбутнє нашої країни є недоречним. Враховуючи суспільний резонанс попередньої петиції "Про створення програми для закупівлі дронів подвійного призначення", яка набрала необхідну кількість менше ніж за добу вважаємо за доцільне здійснити перерозподіл депутатського фонду Запорізької міської влади на підтримку обороноздатності.

Якщо кожен з 64 депутатів Запорізької міської ради перерахує зазначені вище кошти на відповідну програму по закупівлі дронів подвійного призначення, ми зможемо отримати додаткове фінансування закупівлі дронів на суму 32 000 000 мільйона гривень. Наголошуємо, що мова йде про додаткові кошти, які можна долучити для реалізації попередньої петиції. Якість державного управління залежить від того, чи ставлять представники влади громадське благо вище особистого.

Сьогодні саме армія є важливою опорою нашої державності. Тому нині, ми усі маємо діяти на користь національної безпеки та оборони, ставити посилення обороноздатності з громадським благом в пріоритет. Потім здійснювати витрати на тротуари, дороги, спортивні майданчики та нові комунальні підприємства в громаді.

Треба усвідомлювати, що Сили безпеки і оборони держави виконують свій конституційний обов'язок в щоденних умовах пов'язаних із ризиком для життя і як ніколи потребують підтримки кожного, зокрема представників місцевого самоврядування. Просимо Запорізьку міську раду внести зміни до рішення міської ради для підтримки військових шляхом перерозподілу 500 000 тисяч гривень з кожного фонду депутата міської ради на потреби вищезазначених сил оборони.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію