Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Будівництво в Запоріжжі Льодової Арени для розвитку зимових видів спорту

  ПІБ ініціатора: Ізмайлова Лілія Валеріївна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №435
  Дата початку збору підписів: 27.02.2017 10:11

  Суть електронної петиції

  Сьогодні у Запоріжжі існують два дитячих хокейних клуби, секції фігурного катання т та кілька аматорських хокейних колективів. Запорожці з задоволенням відвідують сеанси масового катання на ковзанах. Практично у всіх обласних центрах України льодові стадіони побудовані, є вони і в багатьох райцентрах, таких як Дружківка, Калуш, Біла Церква, Кривий Ріг, Богуслав та ін. Будуються катки і зараз.
  Запоріжжя одне з найбільших міст України, але воне не має спортивної льодової арени! У місті працює єдиний комерційний каток, який не в змозі відповідати вимогам спортивного: відсутні в достатній кількості роздягальні, зовсім немає душових, розмір льодового майданчика менше від стандартних, працює каток тільки 5 місяців на рік!!! Для такого розвинутого міста, як Запоріжжя, будівництво спортивної бази для зимових видів спорту є дуже важливою справою, яка говорить про статус та дає можливість вийти регіону на більш розвинутий рівень. Ми, батьки юних спортсменів та інші небайдужі громадяни м. Запоріжжя вважаємо, що для міського бюджету розвитку - будівництво ковзанки в місті цілком реально.

  Відповідь на електронну петицію:

  Про розгляд електронної петиції

  Шановна Лілія Валеріївна!

  Щодо будівництва в м. Запоріжжя льодової арени для розвитку зимових видів спорту повідомляю.

  Відповідно до Регламенту Запорізької міської ради та Положення про електронні петиції, яке затверджено рішенням міської ради від 30.11.2016 року № 101, 21.06.2017 року Ваша петиція була винесена на розгляд депутатів міської ради, але, нажаль, не була ними підтримана.

  У разі незгоди з відповіддю, Ви маєте право на оскарження згідно чинного законодавства.

   

  З повагою,
  перший заступник міського голови                                               С.М.Мішок

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію