Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Будівництво у місті Запоріжжі Льодової Арени

  ПІБ ініціатора: Гінжул Інна Михайлівна
  Статус: На розгляді
  Петиція №5638
  Дата початку збору підписів: 20.01.2020 10:46

  Суть електронної петиції

  Сьогодні у Запоріжжі існують дитяча спортивна школа із секцією хокею, секції фігурного катання та кілька аматорських хокейних колективів.
  Вихованці ХК “АВРОРА” ДЮСШ “Салют” приймають участь у Чемпіонаті України серед юніорів та мають досить непогані результати
  Але для того, щоб повернути славу міста Запоріжжя, як одного із найспортивніших міст в Україні, юним спортсменам потрібне місце для тренувань.
  Як показав досвід відкритих ковзанок та ковзанки "Метелиця" запорожці з великим задоволенням відвідують сеанси масового катання на ковзанах. Практично у всіх обласних центрах України льодові стадіони побудовані, є вони і в багатьох райцентрах, таких як Дружківка, Калуш, Біла Церква, Кривий Ріг, Богуслав та ін. Будуються катки і зараз.
  Запоріжжя - одне з найбільших міст України, але воне не має спортивної льодової арени!
  У місті працює єдиний комерційний каток, який не відповідає вимогам спортивного та не може приймати спортивні змагання:
  розмір льодового майданчика менше спортивних стандартів
  відсутні в достатній кількості роздягальні
  зовсім немає душових
  А НАЙГОЛОВНІШЕ- працює каток тільки 5 місяців на рік!!!
  Для такого розвинутого міста, як Запоріжжя, будівництво спортивної бази для зимових видів спорту є дуже важливою справою, яка говорить про статус та дає можливість вийти регіону на більш розвинутий рівень.
  Ми, батьки юних спортсменів та інші небайдужі громадяни м. Запоріжжя вважаємо, що для міського бюджету розвитку - будівництво ковзанки в місті КРИТИЧНО НЕОБХІДНО ТА ЦІЛКОМ РЕАЛЬНО!!.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію