Як подати петицію

Для того щоб подати електронну петицію, зареєструйтеся на порталі «Електронні петиції м. Запоріжжя». Для цього перейдіть за посиланням на сторінку реєстрації і заповніть форму:

 

 

Натисніть кнопку «Реєстрація» і перевірте свою електронну пошту, щоб підтвердити реєстрацію. Перейдіть за посиланням у листі.

 

 

Увійдіть у свій обліковий запис на порталі електронних петицій. Для цього введіть адресу електронної пошти і пароль:

 

 

Щоб створити петицію, перейдіть за посиланням «Створити петицію» на головній сторінці порталу:

 

 

Заповніть форму подачі петиції: 

  1. заголовок петиції — введіть коротку, але змістовну назву петиції, яка дає уявлення про суть петиції

  2. текст петиції — опишіть детально, що ви пропонуєте і яку користь це принесе місту, зацікавте читачів

  3. зображення — завантажте зображення, які допоможуть краще зрозуміти вашу пропозицію

  4. відмітьте капчу «Я не робот» і виконайте інструкції з авторизації

  5. натисніть кнопку «Створити петицію»

 

Після цього на вашу електронну адресу надійде повідомлення про те, що петицію успішно створено та відправлено на підтвердження модератору. 

Впродовж двох робочих днів петиція буде оприлюднена на офіційному порталі «Електронні петиції м. Запоріжжя». Дата публікації петиції є датою початку збору голосів на її користь.

Якщо петиція не відповідає встановленим вимогам, модератор порталу відхиляє її їз обов'язковим зазначенням причини відхилення. Вимоги до петицій прописані у Положенні про електронні петиції.

Збір голосів на підтримку петиції триває 60 календарних днів. Якщо за цей час петиція набере 750 і більше голосів громадян, вона буде передана на розгляд постійної депутатської комісії Запорізької міської ради, предметом відання якої є порушене автором петиції питання, та до профільних виконавчих органів міської ради. Якщо петиція не набере необхідну кількість голосів впродовж вказаного терміну, вона розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України Про звернення громадян.